Angrešt bílý 'Hinnonmaeki Grün' keřový

Kód: 24080
189 Kč 168,75 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

'Hinnonmaeki Grün' je silnějšího vzpřímeného vzrůstu a dorůstá výšky až 2 m. Kvete na jaře, velmi bohatě plodí a odrůda je mrazuvzdorná. Větve jsou trnité a má vroubkované, světle zelené listy. Plody jsou střední velikosti, mají sladce navinulou chuť a jsou bez ochmýření, slupka je zelená a tenká, dozrávají koncem července. Jsou vhodné pro přímý konzum i k dalšímu zpracování. Odrůda je samosprašná, takže vám stačí jeden keř.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Angrešt umisťujeme na světlé stanoviště nebo do polostínu, přímé slunce může poškodit plody. Půda by měla být vlhká, vápenitá, bohatá na živiny. Povrch půdy zakryjeme mulčem, což může být posekaná tráva či listí. Přemokření a naopak sucho rostlině škodí. Postranní dřevo z předchozího roku je plodící dřevo pro příští rok, po sklizni odstraňujeme pouze staré výhony. 

Pokud zakoupíte prostokořenné rostliny, tak jejich kořeny před výsadbou na několik hodin namočte a konečky sestřihněte. Výhony prostokořenných sazenic sestřihněte na 1/3. Prostokořenné sazenice se sází na jaře a na podzim. Kontejnerované sazenice lze sázet celoročně (do zámrazu půdy). Pokud jsou kontejnery hodně prokořenělé, tak doporučujeme rozvolnit kořenový systém, aby se kořeny rozrůstaly do okolí.

Velikost 40 cm

Specifikace RK2

Doplňkové parametry

Kategorie: Ovocné dřeviny
Hmotnost: 3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: