Rybíz černý keřový 'Titania'

Kód: 3867
199 Kč 177,68 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Pozdní odrůda černého keřového rybízu vyšlechtěna ve Švédsku. Hrozen je delší s velkými ploše kulovitými bobulemi, dužnina je sladkokyselá, aromatická. Sklízí se v polovině července. Odolnost je vysoká proti napadení americkým padlím i proti rzi vejmutovkové. Lze ji bez problému pěstovat v nížinách i v podhorských a horských oblastech.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Odrůda není náročná na stanoviště, nevhodné je pouze suché nebo naopak zamokřené stanoviště. Sazenice vysazujeme na podzim nebo na jaře do dobře připravené půdy. V případě vysazování kontejnerovaných sazenic (pěstované v květináčích) je termín libovolný. Vždy je potřeba zajistit dostatek vláhy. Balové rostliny vyjmeme ze sáčku, vytřepeme zeminu a sazenici namočíme přes noc do vody. Vzdálenost rostlin pokud jsou ve formě keře sadíme 1,5 m od sebe, pokud se jedná o pěstování na kmínku vysazujeme rostliny s oporou ve vzdálenosti 1 - 1,2 m.

Po výsadbě je nutné zastřihnout výhony na 2 - 3 očka, v dalších letech odstraňujeme kolmé výhony a udržujeme otevřený tvar keře nebo koruny.

Velikost: 40+ cm

Specifikace RK2

Doplňkové parametry

Kategorie: Ovocné keře
Hmotnost: 3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: