AGRO Organo-minerální kapalné hnojivo na bylinky 1 l

Kód: 3669
Značka: AGRO
96 Kč 79,34 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

AGRO Organo-minerální hnojivo pro bylinky je unikátní a vysoce kvalitní kapalné hnojivo určené pro všechny druhy bylinek a aromatických rostlin pěstovaných doma i v zahradě ve volné půdě, ve vyvýšených záhonech či v nádobách. Kapalné hnojivo s organickou složkou TerraLut svým unikátním složením zlepšuje rostlinám příjem minerálních látek a zajišťuje jim potřebné živiny ve vyváženém poměru.

Láhev 1 l

Detailní informace

Detailní popis produktu

AGRO Organo-minerální hnojivo pro bylinky je unikátní a vysoce kvalitní kapalné hnojivo určené pro všechny druhy bylinek a aromatických rostlin pěstovaných doma i v zahradě ve volné půdě, ve vyvýšených záhonech či v nádobách. Vhodné pro trvalky i jednoleté byliny. Minerální složka zajišťuje rychlý přísun živin rostlině, zajišťuje zdravý nárůst zelené hmoty a bohatou násadu květů, tvorbu a vyzrávání plodů. Organická složka se postupně uvolňuje do půdy a tím zvyšuje její úrodnost. Kapalné hnojivo s organickou složkou TerraLut svým unikátním složením zlepšuje rostlinám příjem minerálních látek a zajišťuje jim potřebné živiny ve vyváženém poměru.

Poměr živin: vícesložkové hnojivo, dusík - fosfor - draslík (8-4-8)

Dávkování:

Do 3 - 6 l vody nalijte 15 ml (jedno víčko od lahve) koncentrovaného roztoku hnojiva, krátce zamíchejte a roztok je ihned připraven k zálivce. Zálivku s hnojivem provádějte 1x za 2 týdny v době vegetace (od dubna do září), vždy na mírně vlhký substrát až do jeho nasycení roztokem. Uvedené dávky jsou orientační, vycházejte z půdní zásoby živin a potřeby rostlin.

 

Výhody: 

- určeno pro všechny druhy bylinek a aromatických rostlin (šalvěj, bazalka, tymián, atd.) pěstovaných doma i v zahradě ve volné půdě, ve vyvýšených záhonech či v nádobách

- vhodné pro trvalky i jednoleté byliny

- přispívá k zdravému růstu a výraznému aroma

- vysoký obsah živin

- organická složka TerraLut zlepšuje příjem minerálních látek

- podporuje vytvoření bohatého kořenového systému

- rychlá příprava hnojivé zálivky

- rychlý a viditelný účinek

Doplňkové parametry

Kategorie: Kapalná hnojiva
Hmotnost: 1.2 kg
Hmotnost: 1.20kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: