AGRO Organo-minerální hnojivo růže 1 kg

Kód: 185
Značka: AGRO
89 Kč 73,55 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)

AGRO organo-minerální hnojivo pro růže je vysoce kvalitní hnojivo ve formě granulí pro snadnou manipulaci. Je speciálně vytvořeno pro pěstování růží a jejich podporu v bohatém nasazení velkých, plných a krásně probarvených květů. K použití pro všechny druhy růží a minirůží. Díky svému unikátnímu složení dodá rostlinám potřebné živiny ve vyváženém poměru po dobu až 60 dní. Hnojivo je vhodné pro pěstování v nádobách i ve volné půdě. Obal hnojiva je opakovaně uzavíratelný.

Plastový pytel 1 kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

AGRO Organo-minerální hnojivo pro růže je vysoce kvalitní hnojivo ve formě granulí pro snadnou manipulaci, je speciálně vytvořeno pro pěstování růží a jejich podporu v bohatém nasazení velkých, plných a krásně probarvených květů. Hnojivo je ideální pro všechny druhy růží a minirůží. Díky svému unikátnímu složení dodá rostlinám potřebné živiny ve vyváženém poměru po dobu až 60 dní. Organická složka hnojiva příznivě ovlivňuje vytváření humusu v půdě a tím zvyšuje její úrodnost, organická forma dusíku zabraňuje nežádoucímu přehnojení a reguluje vodní režim rostlin. Minerální složka hnojiva zajišťuje zdravý nárůst zelené hmoty a bohatou násadu květů. Kombinace organické a minerální složky zaručuje, že hnojivo působí rychle a zároveň dlouhodobě. Hnojivo je vhodné pro pěstování v nádobách i ve volné půdě.

Poměr živin: vícesložkové hnojivo, dusík – fosfor – draslík (5-4-5)

Dávkování:

Hnojivo aplikujte rovnoměrným rozhozením a mělkým zapravením do půdy v doporučené dávce 350 g na 1 m2. Hnojivo aplikujte na začátku vegetace a přihnojení opakujte až do jejího ukončení. Po aplikaci je doporučeno provést zálivku, aby se hnojivo začalo co nejdříve rozpouštět a uvolňovat živiny.

Balení 1 kg vystačí na plochu cca 3 m2.      

Výhody:

- vhodné pro všechny druhy růží a minirůží pěstovaných v nádobách i ve volné půdě

- podporuje v bohatém nasazení velkých, plných a krásně probarvených květů

- organická složka: rohovina - přírodní zdroj dusíku, kokosová vlákna – provzdušní půdu, organická forma dusíku - zabraňuje nežádoucímu přehnojení, reguluje vodní režim rostlin

- minerální složka - přispívá k zdravému růstu a bohaté násadě květů

- příznivě ovlivňuje vytváření humusu v půdě a tím zvyšuje její úrodnost

- působí v půdě již několik dní po aplikaci

- působí dlouhodobě - až 60 dní

- obal hnojiva je opakovaně uzavíratelný

Doplňkové parametry

Kategorie: Organo-minerální hnojiva
Hmotnost: 1.1 kg
Hmotnost: 1.02kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: