AGRO Organo-minerální hnojivo rajčata a papriky 1 kg

Kód: 181
Značka: AGRO
89 Kč 73,55 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

AGRO Organo-minerální hnojivo pro rajčata a papriky je vysoce kvalitní hnojivo ve formě granulí pro snadnou manipulaci. Díky svému unikátnímu složení dodá rostlinám potřebné živiny ve vyváženém poměru po dobu až 60 dní. Je určeno pro všechny druhy rajčat a paprik, podporuje sazenice v plození velkých, probarvených a zdravých plodů. Hnojivo je vhodné pro pěstování v nádobách i ve volné půdě. Obal hnojiva je opakovaně uzavíratelný.

Plastový pytel 1 kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

AGRO Organo-minerální hnojivo pro rajčata a papriky je vysoce kvalitní hnojivo ve formě granulí pro snadnou manipulaci, je vhodné pro všechny druhy rajčat a paprik pěstovaných v nádobách i ve volné půdě, podporuje sazenice paprik a rajčat v plození velkých, probarvených a zdravých plodů. Díky svému unikátnímu složení dodá rostlinám potřebné živiny ve vyváženém poměru po dobu až 60 dní. Organická složka hnojiva příznivě ovlivňuje vytváření humusu v půdě a tím zvyšuje její úrodnost, organická forma dusíku zabraňuje nežádoucímu přehnojení a reguluje vodní režim rostlin. Minerální složka hnojiva zajišťuje zdravý nárůst zelené hmoty a bohatou násadu květů, tvorbu a vyzrávání plodů. Kombinace organické a minerální složky zaručuje, že hnojivo působí rychle a zároveň dlouhodobě. Hnojivo je vhodné pro pěstování v nádobách i ve volné půdě.

Poměr živin: vícesložkové hnojivo, dusík – fosfor – draslík (4-2-8)

Dávkování:

Hnojivo aplikujte ihned při výsadbě mělkým zapravením do půdy k jednotlivým rostlinám v doporučené dávce 65 g hnojiva. V průběhu vegetace přihnojení opakujte až do ukončení sklizně. Po aplikaci je doporučeno provést zálivku, aby se hnojivo začalo co nejdříve rozpouštět a uvolňovat živiny.

Balení 1 kg vystačí na 15 aplikací.      

Výhody:

 

- vhodné pro všechny druhy rajčat a paprik pěstovaných v nádobách i ve volné půdě

 

- organická složka: rohovina - přírodní zdroj dusíku, kokosová vlákna – provzdušní půdu, organická forma dusíku - zabraňuje nežádoucímu přehnojení, reguluje vodní režim rostlin

 

- minerální složka - přispívá k zdravému růstu, bohaté násadě květů, tvorbu a dozrávání plodů

 

- podporuje typickou chuť plodů

 

- příznivě ovlivňuje vytváření humusu v půdě a tím zvyšuje její úrodnost

 

- působí v půdě již několik dní po aplikaci

 

- působí dlouhodobě - až 60 dní

 

- obal hnojiva je opakovaně uzavíratelný

Doplňkové parametry

Kategorie: Organo-minerální hnojiva
Hmotnost: 1.1 kg
Hmotnost: 1.02kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: