AGRO Organo-minerální hnojivo pro okurky, cukety a jiné tykve 1 kg

Kód: 3381
Značka: AGRO
89 Kč 73,55 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

AGRO Organo-minerální hnojivo pro okurky, cukety, dýně, melouny a jiné tykvovité plodiny je vysoce kvalitní hnojivo ve formě granulí pro snadnou manipulaci. Hnojivo je vhodné pro všechnu tykvovitou zeleninu - okurky, cukety, dýně, melouny ve venkovní zahradě, pařeništích, sklenících, pěstebních nádobách či vyvýšených záhonech. Díky svému unikátnímu složení dodá rostlinám potřebné živiny ve vyváženém poměru po dobu až 60 dní. Obal hnojiva je opakovaně uzavíratelný.

Plastový pytel 1 kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

AGRO Organo-minerální hnojivo pro okurky, cukety, dýně, melouny a jiné tykvovité plodiny je vysoce kvalitní hnojivo ve formě granulí pro snadnou manipulaci. Hnojivo je vhodné pro všechnu tykvovitou zeleninu - okurky, cukety, dýně, melouny ve venkovní zahradě, pařeništích, sklenících, pěstebních nádobách či vyvýšených záhonech. Díky svému unikátnímu složení dodá rostlinám potřebné živiny ve vyváženém poměru po dobu až 60 dní. Organická složka hnojiva příznivě ovlivňuje vytváření humusu v půdě a tím zvyšuje její úrodnost, organická forma dusíku zabraňuje nežádoucímu přehnojení a reguluje vodní režim rostlin. Minerální složka hnojiva zajišťuje zdravý nárůst zelené hmoty a bohatou násadu květů, tvorbu a vyzrávání plodů. Kombinace organické a minerální složky zaručuje, že hnojivo působí rychle a zároveň dlouhodobě. Hnojivo je vhodné pro pěstování v nádobách i ve volné půdě.

Poměr živin: vícesložkové hnojivo, dusík – fosfor – draslík (4-2-8)

Dávkování:

Hnojivo aplikujte po 2 týdnech od výsadby mělkým zapravením do půdy k jednotlivým rostlinám v doporučené dávce 15 g hnojiva k jedné rostlině. Aplikaci provádějte pravidelně 1 x za 2 týdny až do ukončení sklizně. Po aplikaci je doporučeno provést zálivku, aby se hnojivo začalo co nejdříve rozpouštět a uvolňovat živiny.

Balení 1 kg vystačí na 65 aplikací.      

 

Výhody:

 

- vhodné pro všechny druhy tykvovité zeleniny - okurky, cukety, dýně (včetně Hokkaido), melouny

 

- organická složka: rohovina - přírodní zdroj dusíku, kokosová vlákna – provzdušní půdu, organická forma dusíku - zabraňuje nežádoucímu přehnojení, reguluje vodní režim rostlin

 

- minerální složka - přispívá k zdravému růstu, bohaté násadě květů, tvorbu a dozrávání plodů

 

- podporuje typickou chuť plodů

 

- příznivě ovlivňuje vytváření humusu v půdě a tím zvyšuje její úrodnost

 

- působí v půdě již několik dní po aplikaci

 

- působí dlouhodobě až 60 dní

 

- obal hnojiva je opakovaně uzavíratelný

Doplňkové parametry

Kategorie: Organo-minerální hnojiva
Hmotnost: 1.1 kg
Hmotnost: 1.20kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: