AGRO Organo-minerální hnojivo okrasné dřeviny 1 kg

Kód: 180
Značka: AGRO
96 Kč 79,34 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

AGRO Organo-minerální hnojivo pro okrasné dřeviny (jehličnaté i listnaté) je vysoce kvalitní hnojivo ve formě granulí pro snadnou manipulaci. Díky svému unikátnímu složení dodá rostlinám potřebné živiny ve vyváženém poměru po dobu až 60 dní. Hnojivo je vhodné pro pěstování v nádobách i ve volné půdě. Obal hnojiva je opakovaně uzavíratelný.

Plastový pytel 1 kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

AGRO Organo-minerální hnojivo pro okrasné dřeviny je vysoce kvalitní hnojivo ve formě granulí pro snadnou manipulaci, určené pro všechny druhy okrasných, listnatých i jehličnatých dřevin a keřů. Je výborným prostředkem pro podporu zdravého růstu a vyzrání dřevin. Díky svému unikátnímu složení toto hnojivo dodá rostlinám potřebné živiny ve vyváženém poměru po dobu až 60 dní. Organická složka hnojiva příznivě ovlivňuje vytváření humusu v půdě a tím zvyšuje její úrodnost, organická forma dusíku zabraňuje nežádoucímu přehnojení a reguluje vodní režim rostlin. Minerální složka hnojiva zajišťuje zdravý nárůst zelené hmoty. Kombinace organické a minerální složky zaručuje, že hnojivo působí rychle a zároveň dlouhodobě. Hnojivo je vhodné pro pěstování v nádobách i ve volné půdě.

Poměr živin: vícesložkové hnojivo, dusík – fosfor – draslík (5-2-3)

Dávkování:

Hnojivo aplikujte rovnoměrným rozhozením a mělkým zapravením do půdy v doporučené dávce cca 100 g na 1 m2. Aplikaci proveďte na začátku vegetace a po 60ti dnech opakujte. Po aplikaci je doporučeno provést zálivku.

Balení 1 kg vystačí na 10 m2.      

 

Výhody:

- vhodné pro všechny druhy okrasných dřevin a keřů (jehličnatých i listnatých) pěstovaných v nádobách i ve volné půdě

- organická složka: rohovina - přírodní zdroj dusíku, kokosová vlákna – provzdušní půdu, organická forma dusíku - zabraňuje nežádoucímu přehnojení, reguluje vodní režim rostlin

- minerální složka - přispívá k zdravému růstu a vyzrání dřevin

- příznivě ovlivňuje vytváření humusu v půdě a tím zvyšuje její úrodnost

- působí v půdě již několik dní po aplikaci

- působí dlouhodobě - až 60 dní

- obal hnojiva je opakovaně uzavíratelný

Doplňkové parametry

Kategorie: Organo-minerální hnojiva
Hmotnost: 1.1 kg
Hmotnost: 1.02kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: