AGRO Organo-minerální hnojivo muškáty 1 kg

Kód: 184
Značka: AGRO
89 Kč 73,55 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

AGRO organo-minerální hnojivo pro muškáty je vysoce kvalitní hnojivo ve formě granulí pro snadnou manipulaci. Je vhodné pro všechny druhy muškátů a dalších příbuzných kvetoucích rostlin. Vytváří ideální prostředí pro muškáty, pelargonie, petunie a příbuzné rostliny a podporuje je ve zdravém růstu a bohatém nasazení a probarvení květů. Díky svému unikátnímu složení dodá rostlinám potřebné živiny ve vyváženém poměru po dobu až 60 dní. Hnojivo je vhodné pro pěstování v nádobách i ve volné půdě. Obal hnojiva je opakovaně uzavíratelný.

Plastový pytel 1 kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

AGRO organo-minerální hnojivo pro muškáty a jiné balkónové květiny je vysoce kvalitní hnojivo ve formě granulí pro snadnou manipulaci. Díky svému unikátnímu složení rostlinám dodá potřebné živiny ve vyváženém poměru po dobu až 60 dní. Je vhodné pro všechny druhy muškátů a dalších příbuzných kvetoucích rostlin. Vytváří ideální prostředí pro muškáty, pelargonie, petunie a příbuzné rostliny a podporuje je ve zdravém růstu a bohatém nasazení a probarvení květů. Organická složka hnojiva příznivě ovlivňuje vytváření humusu v půdě a tím zvyšuje její úrodnost, organická forma dusíku zabraňuje nežádoucímu přehnojení a reguluje vodní režim rostlin. Minerální složka hnojiva zajišťuje zdravý nárůst zelené hmoty a bohatou násadu květů. Kombinace organické a minerální složky zaručuje, že hnojivo působí rychle a zároveň dlouhodobě. Hnojivo je vhodné pro pěstování v nádobách i ve volné půdě.

Poměr živin: vícesložkové hnojivo, dusík – fosfor – draslík (6-6-5)

Dávkování:

Hnojivo aplikujte mělkým zapravením do půdy k jednotlivým rostlinám v doporučené dávce 10 g hnojiva. První přihnojování provádíme přibližně 3 týdny po výsadbě, další opakujeme v průběhu vegetace ještě 2 x po 60ti dnech. Po aplikaci je doporučeno provést zálivku pro rychlejší rozpuštění granulí a uvolnění živin do půdy.    

 

Výhody: 

- vhodné pro všechny druhy muškátů a dalších příbuzných kvetoucích rostlin pěstovaných v nádobách i ve volné půdě, například pelargonie, petunie a podobně

- podporuje rostliny ve zdravém růstu a bohatém nasazení a probarvení květů

- organická složka: rohovina - přírodní zdroj dusíku, kokosová vlákna – provzdušní půdu, organická forma dusíku - zabraňuje nežádoucímu přehnojení, reguluje vodní režim rostlin

- minerální složka - přispívá k zdravému růstu, bohaté násadě probarvených květů

- příznivě ovlivňuje vytváření humusu v půdě a tím zvyšuje její úrodnost

- působí v půdě již několik dní po aplikaci

- působí dlouhodobě - až 60 dní

- obal hnojiva je opakovaně uzavíratelný

Doplňkové parametry

Kategorie: Organo-minerální hnojiva
Hmotnost: 1.1 kg
Hmotnost: 1.02kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: