AGRO Organo-minerální hnojivo jahody 1 kg

Kód: 179
Značka: AGRO
89 Kč 73,55 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

AGRO organo-minerální hnojivo pro jahody je vysoce kvalitní hnojivo ve formě granulí pro snadnou manipulaci. Díky svému unikátnímu složení dodá rostlinám potřebné živiny ve vyváženém poměru po dobu až 60 dní. Hnojivo je vhodné pro pěstování v nádobách i ve volné půdě. Obal hnojiva je opakovaně uzavíratelný.

Plastový pytel 1 kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

AGRO organo-minerální hnojivo pro všechny druhy jahod je vysoce kvalitní hnojivo ve formě granulí pro snadnou manipulaci. Díky svému unikátnímu složení dodá rostlinám potřebné živiny ve vyváženém poměru po dobu až 60 dní. Organická složka hnojiva příznivě ovlivňuje vytváření humusu v půdě a tím zvyšuje její úrodnost, organická forma dusíku zabraňuje nežádoucímu přehnojení a reguluje vodní režim rostlin. Minerální složka hnojiva zajišťuje zdravý nárůst zelené hmoty a bohatou násadu květů, tvorbu a vyzrávání plodů. Kombinace organické a minerální složky zaručuje, že hnojivo působí rychle a zároveň dlouhodobě. Podporuje jahodníky v plození šťavnatých a velkých plodů. Hnojivo je vhodné pro pěstování jahod v nádobách i ve volné půdě.

Poměr živin: vícesložkové hnojivo, dusík – fosfor – draslík (5-4-8)

Dávkování:

Hnojivo aplikujte na začátku vegetace mělkým zapravením do půdy k jednotlivým rostlinám v doporučené dávce cca 20 g hnojiva k jedné rostlině. Druhé přihnojení provádějte ihned po sklizni. Po aplikaci se doporučuje provést zálivku, aby se hnojivo začalo co nejdříve rozpouštět a uvolňovat živiny.

Balení 1 kg vystačí na 50 aplikací.      

 

Výhody: 

- vhodné pro všechny druhy jahod pěstovaných v nádobách, vyvýšených záhonech i ve volné půdě

- organická složka: rohovina - přírodní zdroj dusíku, kokosová vlákna – provzdušní půdu, organická forma dusíku - zabraňuje nežádoucímu přehnojení, reguluje vodní režim rostlin 

- minerální složka - přispívá k zdravému růstu, bohaté násadě květů, tvorbu a dozrávání plodů

- podporuje typickou chuť plodů

- příznivě ovlivňuje vytváření humusu v půdě a tím zvyšuje její úrodnost

- působí v půdě již několik dní po aplikaci

- působí dlouhodobě - až 60 dní

- obal hnojiva je opakovaně uzavíratelný

Doplňkové parametry

Kategorie: Organo-minerální hnojiva
Hmotnost: 1.1 kg
Hmotnost: 1.02kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: