AGRO Organo-minerální hnojivo cibule a česnek 1 kg

Kód: 3054
Značka: AGRO
89 Kč 73,55 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

AGRO organo-minerální hnojivo pro cibuli a česnek je vysoce kvalitní hnojivo ve formě granulí pro snadnou manipulaci. Díky svému unikátnímu složení dodá rostlinám potřebné živiny ve vyváženém poměru po dobu až 60 dní. Hnojivo je vhodné pro pěstování v nádobách i ve volné půdě. Obal hnojiva je opakovaně uzavíratelný.

Plastový pytel 1 kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

AGRO Organo-minerální hnojivo cibule a česnek je vysoce kvalitní hnojivo ve formě granulí pro snadnou manipulaci, je určeno pro všechny druhy cibulí a česneku, okrasných cibulovin i okrasných  česneků. Díky svému unikátnímu složení dodá rostlinám potřebné živiny ve vyváženém poměru po dobu až 60 dní. Organická složka hnojiva příznivě ovlivňuje vytváření humusu v půdě a tím zvyšuje její úrodnost, organická forma dusíku zabraňuje nežádoucímu přehnojení a reguluje vodní režim rostlin. Minerální složka hnojiva zajišťuje zdravý nárůst zelené hmoty a bohatou tvorbu a vyzrávání plodů. Kombinace organické a minerální složky zaručuje, že hnojivo působí rychle a zároveň dlouhodobě. Hnojivo je vhodné pro pěstování v nádobách i ve volné půdě.

Poměr živin: vícesložkové hnojivo, dusík – fosfor – draslík (6-2-5)

Dávkování:

Hnojivo aplikujte rovnoměrným rozhozením a mělkým zapravením do půdy, doporučená dávka je 1 kg na 20m. První hnojení provádějte před výsadbou a dále přihnojujte v průběhu vegetace až do sklizně. Po aplikaci je doporučeno provést zálivku, aby se hnojivo začalo co nejdříve rozpouštět a uvolňovat živiny.

Balení 1 kg vystačí na 20 m.             

 

Výhody:

- vhodné pro všechny druhy cibulí, okrasných cibulovin a česneků pěstovaných v nádobách i ve volné půdě

- organická složka: rohovina - přírodní zdroj dusíku, kokosová vlákna – provzdušní půdu, organická forma dusíku - zabraňuje nežádoucímu přehnojení, reguluje vodní režim rostlin

- minerální složka - přispívá k růstu zelené hmoty a kvalitních cibulí a česneků

- podporuje typickou chuť a aroma

- příznivě ovlivňuje vytváření humusu v půdě a tím zvyšuje její úrodnost

- působí v půdě již několik dní po aplikaci

- působí dlouhodobě - až 60 dní

- obal hnojiva je opakovaně uzavíratelný

Doplňkové parametry

Kategorie: Organo-minerální hnojiva
Hmotnost: 1.1 kg
Hmotnost: 1.10kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: