AGRO Kapalné hnojivo pro orchideje 0,25 L

Kód: 151
Značka: AGRO
43 Kč 35,54 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Agro PRO ORCHIDEJE A BROMÉLIE je jedinečné kapalné hnojivo k přihnojování orchidejí, anthurií, bromélií a ostatních epifytických rostlin, což jsou rostliny, které se v přírodě přichytávají ke kmenům a větvím pevnými krátkými silnými kořeny.

Láhev 0,25 l

Detailní informace

Detailní popis produktu

Agro PRO ORCHIDEJE A BROMÉLIE je jedinečné kapalné hnojivo pro orchideje. Je vynikajícím přípravkem k přihnojování orchidejí, anthurií, bromélií a ostatních epifytických rostlin, což jsou rostliny, které se v přírodě přichytávají ke kmenům a větvím pevnými krátkými silnými kořeny. Díky vyváženému poměru základních živin podporuje zdravý vývoj rostlin, jejich bohaté kvetení a zároveň přispívá k hojnému nasazení poupat. Toto vynikající kapalné hnojivo obsahuje správné množství stopových prvků zlepšujících tvorbu kořenů a listů.

Poměr živin: dusík – fosfor – draslík (6-5-6)

Doporučené dávkování:

1 víčko od lahve (15 ml hnojiva) nalijte do 4 l vody, krátce promíchejte a roztok je připraven k zálivce. Zálivku s hnojivem provádějte 1× za 2 týdny po celou dobu vegetace na mírně vlhký substrát, až do jeho nasycení roztokem. Hnojivo je velmi vhodné též k přihnojování na list formou postřiku. Postřik provádějte 1× za 2 týdny po celou dobu vegetace v doporučené dávce 1 víčko od lahve (15 ml hnojiva) nalijte do 8 l vody. Na list nepřihnojujte na přímém slunci. Dávkování je orientační, vycházejte z půdní zásoby živin a potřeby rostlin.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro orchideje
Hmotnost: 0.3 kg
Hmotnost: 0.30kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: