AGRO Hnojivo na trvalky 1 kg

Kód: 3405
Značka: AGRO
134 Kč 110,74 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

AGRO Hnojivo na trvalky je dlouhodobé minerální hnojivo s přídavkem hořčíku a je určeno pro jarní jednorázové hnojení okrasné zahrady.

Obsah 1 kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

AGRO Hnojivo na trvalky je dlouhodobé minerální hnojivo s přídavkem hořčíku a je určeno pro jarní jednorázové hnojení okrasné zahrady. Minerální složky zajistí rostlinám přísun všech potřebných živin po dobu 5 - 6 měsíců pro zdravý nárůst zelené hmoty a bohatou násadu květů po celou sezónu. Obsahuje dusík s řízeným postupným uvolňováním živin do půdy. Hnojivo rostlinám zajistí silný a rovnoměrný růst, krásné vybarvení listů a květů.

Hnojivo je vhodné pro všechny druhy vytrvalých rostlin, okrasných keřů a stromů. Kromě květinových záhonů je hnojivo vhodné i pro růže, rododendrony a další kvetoucí keře.

Poměr živin: dusík – fosfor - draslík (15-7-20) + 3 MgO + 80 % PCU

Doporučené dávkování:

Hnojivo aplikujte 1 x na jaře rovnoměrným rozhozením na povrch půdy v okolí rostlin. Po aplikaci se doporučuje provést zálivku. 

 

Výhody:

 

- určeno pro všechny druhy vytrvalých rostlin, okrasných keřů a stromů, pro růže, rododendrony a další kvetoucí keře ve volné půdě, vyvýšených záhonech či v nádobách

 

- jednorázová aplikace

 

- působí dlouhodobě 5 – 6 měsíců

 

- vysoký obsah živin

 

- obsahuje dusík s dlouhodobým uvolňováním živin

 

- přispívá k zdravému růstu zelené hmoty a bohaté násadě květů po celou sezónu

Doplňkové parametry

Kategorie: Minerální hnojiva
Hmotnost: 1.1 kg
Hmotnost: 1.10kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: