AGRO Cererit Hobby Podzim 5 kg

Kód: 3539
Značka: AGRO
293 Kč 242,15 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)

AGRO Cererit Hobby Podzim je oblíbené české hnojivo v granulované podobě, s vysokým obsahem draslíku, hořčíku a síry. Toto minerální hnojivo je vhodné pro podzimní přihnojení všech rostlin na zahradě.

Plastový pytel 5 kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

AGRO Cererit Hobby Podzim je oblíbené české hnojivo v granulované podobě, s vysokým obsahem draslíku, hořčíku a síry. Toto minerální hnojivo je vhodné pro podzimní přihnojení všech rostlin na zahradě, jako jsou ovocné stromy, vinná réva, drobné ovoce - jahody a borůvky, okrasné rostliny - růže a hortenzie, konifery i listnaté stromy a keře. Zvyšuje odolnost proti vymrzání a podporuje vyzrávání plodů. Hnojivo je také možné použít v ekologickém zemědělství pro pěstování bioproduktů.

Složení: dusík-fosfor-draslík v poměru 0–0–30 + 10 MgO + 42 S

- Vysoký obsah draslíku, hořčíku a síry

- Stačí 1 aplikace od poloviny září do konce října

- Vyšší odolnost proti vymrzání

- Podpora vyzrávání plodů

- Možnost použití i na jaře

- Nízká spotřeba

Agro Cererit Hobby obsahuje koncentrované živiny, díky kterým snížíte jeho spotřebu a potřebujete menší množství na větší plochu. Rostlinám stačí 1 aplikace od poloviny září do konce října. Hnojivo se hodí pro hnojení na podzim, ale bez obav ho využijete i na jaře pro základní hnojení před výsadbou brambor, okurek a podobných plodin. Nebo je přihnojíte během vegetace a dodáte jim zdroj draslíku a hořčíku. Hnojivo můžete použít i pro pěstování bioproduktů v ekologickém zemědělství.

 

Doporučené dávkování:

- Okrasné keře a stromy: 10 - 15 g/m²

- Ovocné keře a stromy: 10 - 20 g/m²

- Růže, hortenzie, ibišky, azalky: 5 - 10 g/m²

- Brambory a zelenina: 15 - 20 g/m²

- Réva: 10 - 20 g/m²

- Trvalky: : 5 - 15 g/m²

Uvedené dávky jsou orientační, vycházejte z půdní zásoby živin a aktuální potřeby rostlin. Při předávkování hrozí jejich poškození. Hnojivo rovnoměrně rozhoďte na plochu a zapracujte do půdy. Neaplikujte na mokré listy rostlin!

Doplňkové parametry

Kategorie: Minerální hnojiva
Hmotnost: 5.1 kg
Hmotnost: 5.10kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: