Lepové destičky do květináčů 10ks
Kód: 21938Související produkty
Detailní popis produktu
🟢 Charakteristika a účinek
Lepové destičky do květináčů jsou určeny k zachytávání drobného létajícího hmyzu pomocí vizuálního lákání a lepového povrchu. Škůdci se po kontaktu přichytí a nemohou dále pokračovat v šíření.
Pomáhají omezovat výskyt škůdců a zároveň umožňují sledovat jejich aktivitu u rostlin.
🟢 Způsob použití
Destičku zapíchněte přímo do substrátu v květináči tak, aby byla v blízkosti rostliny. Umístění volte v místech, kde se škůdci nejčastěji vyskytují.
V případě potřeby lze použít více destiček v jednom květináči nebo truhlíku.
🟢 Kdy a jak aplikovat
Používejte preventivně nebo při prvních známkách výskytu škůdců. Destičku vyměňte ve chvíli, kdy je lepová plocha zaplněná.
🟢 Bezpečnost a výhody použití
Jedná se o mechanický prostředek bez použití chemie, vhodný pro interiérové pěstování i blízkost jedlých rostlin.
Neovlivňuje růst rostlin ani kvalitu prostředí.
🟢 Pro jaké škůdce / použití je vhodný
Vhodné pro zachytávání smutnic, mšic, molic a dalších drobných škůdců. Uplatňují se zejména u pokojových rostlin, bylinek a rostlin pěstovaných v nádobách.
🟢 Související články / přehledy
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lepové desky a pásy, lepidla |
|---|---|
| EAN: | 5904517048287 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
