Kristalon Muškát kapalný 1L

Kód: 39868
Značka: KRISTALON
116 Kč 95,87 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Pěstujete balkónové květiny? Muškáty, begonie, pelargonie, surfinie, fuchsie, lobelky, bakopy, vějířovky, gazánie, kejklířky atd.? Dopřejte jim dokonalou péči. Kapalné krystalické hnojivo Kristalon Muškát obsahuje velké množství mikroprvků, které podporují rychlý start produkčního období. Hnojivo navíc zajišťuje skvělou kondici balkónových rostlin, které tak mají bohaté květenství v sytých barvách. Zároveň eliminuje žloutnutí listů.

Polovina fosforu je obsažena ve zvláštní formě polyfosfátů, která je pro rostliny přijatelnější a účinnější; rostliny jsou zelenější, více kvetou, lépe rostou a mají bohatší kořenový systém. Poměr dusíku a draslíku je vyvážený – dusík zrychluje nárůst zelené hmoty a draslík podpoří kvalitu květů a jejich dlouhotrvající krásu. Květiny tak dosahují hustého květenství a růstu až do konce vegetačního období. Mikroprvky včetně bóru jsou přítomné ve formě, která je rostlinami dobře přijatelná a vysoce účinná; zamezují žloutnutí listů. 

 

Plastová láhev 1L

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hnojivou zálivku aplikujte 1x týdně v období vegetace až do září (v závislosti na podmínkách). Do 10 l vody nalijte 30 ml hnojiva (1 víčko od lahve) a krátce zamíchejte. Hnojivo je také vhodné k přihnojování na list formou postřiku (POZOR – neaplikujte na přímém slunci). 


Složení: N-P-K (5,1-1,8-7,5) + 4,5% SO3 + mikroprvky

Doba použitelnosti: neomezená

Doplňkové parametry

Kategorie: Potřeby pro pěstování rostlin
Hmotnost: 1.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: