Deutzia hybrida 'Raspberry Sundae' (Trojpuk)

Kód: 32474
407 Kč 363,39 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)

'Raspberry Sundae' je pozoruhodný keř vzpřímeného růstu s výškou 1,2 m. Světle zelené listy mají podlouhlý tvar. Keřík se v červnu obsype množstvím hvězdicovitých kvítků uspořádaných do hroznu, květy mají světlý až bílý střed, okraje okvětních lístků jsou světle fialové. Díky ohromujícím dvoubarevným květům a sladké vůni jsou skutečným zážitkem pro smysly.

Květy si můžete ostříhat domů do vázy, vhodné jsou také do vázaných kytic. Keřík se uplatní jako solitéra v menších i velkých zahradách hlavně venkovského typu, ale lze z něj vytvořit také živý plot, například jako předěl okrasné a užitkové části zahrady, vynikne u kamenných zídek.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Trojpuk 'Raspberry Sundae' je mimořádně nenáročný na údržbu. Snese různé druhy půd, ale nejlépe poroste v propustné, vlhké půdě s dostatkem humusu, na slunném stanovišti. Tyto rostliny mají přirozeně krásný klenutý habitus, který je možné zničit příliš krátkým řezem. Pokud je potřebujete oříznout, nejlepším způsobem je selektivní oříznutí pouze těch nejstarších větví odspodu. To udržuje celkový tvar nedotčený a podporuje nový růst. Hned poté, co tyto keře odkvetou, doporučujeme zkrátit výhonky, které kvetly. Seříznutím zmlaďte starý, málo produktivní keř. Plně mrazuvzdorný.

Velikost: 40-60 cm

K 2 L

Doplňkové parametry

Kategorie: Listnaté keře
Hmotnost: 3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: