Agro Cererit Hobby GOLD 5 kg

Kód: 33974
Značka: AGRO
259 Kč 214,05 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Agro Cererit Hobby © Gold je bezchloridové granulované zahradní hnojivo obohacený o železo. Minerální hnojivo je určené k výživě ovoce, zeleniny, chmele a okrasných rostlin. Používá se k základnímu hnojení i k přihnojování rostlin během vegetace. Hnojivo má o 22 % lepší využitelnost živin pro rostliny než původní Cererit.

Plastový pytel 5 kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

Agro Cererit Hobby © Gold je bezchloridové granulované zahradní hnojivo obsahující i stopový prvek železo. Minerální hnojivo je určené k výživě ovoce, zeleniny, chmele a okrasných rostlin. Používá se k základnímu hnojení i k přihnojování rostlin během vegetace. Hnojivo má o 22 % lepší využitelnost živin pro rostliny než u původního Cereritu.

Agro Cererit Hobby © Gold se vyrábí kompaktováním, což je proces granulace hnojiv za sucha. Oproti klasickým hnojivům dochází při výrobě těch kompaktovaných ke smíchání jemných částic složek a teprve poté se vyrábí granule. Jednotlivé granule kompaktovaných hnojiv tedy obsahují všechny potřebné živiny. Hnojivo Cererit Gold je bezprašné, granule jsou pevné a nezapáchají.

Obsah: dusík 13 %, fosfor 5,5 %,  draslík 14 %, hořčík 2%, Síra 15 %, železo 0,3 % + další mikroprvky

Pomocí zvýšeného obsahu draslíku podpoříte vyzrávání, lepší zbarvení a vyšší cukernatost plodu. Toto bezchloridové granulované hnojivo obsahuje mikro a makroprvky, mezi které patří železo, vápník a hořčík. Železo zabraňuje žloutnutí listů, aby vaše rostliny zůstaly krásné a zdravé. Hnojivo můžete použít také u jehličnanů, u kterých působí jako účinná prevence proti hnědnutí jehlic.

Dávkování: 30 - 100 g/ m2/rok. Dávka se doporučuje rozdělit  - 2/3 hnojiva před výsadbou a 1/3 dávky během vegetace.

Doplňkové parametry

Kategorie: Minerální hnojiva
Hmotnost: 5.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: