Silva Tabs na okrasné dřeviny 25 ks/250g

Kód: 24155
Značka: Silva Tabs
96 Kč 79,34 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)

Tabletové hnojivo Silva Tabs na okrasné dřeviny je pozvolně se rozpouštějící, dlouhodobě působící NPK hnojivo na na okrasné rostliny ve volné půdě nebo v nádobách. Živiny se z tablet uvolňují do půdy po dobu 12 měsíců.

Balení v kartonové krabičce po 25 ks / 250 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tabletové hnojivo Silva Tabs na okrasné dřeviny je pozvolně působící NPK hnojivo s mikroprvky na všechny okrasné rostliny v zahradě ve volné půdě nebo v nádobách. Živiny se z tablet uvolňují do půdy po dobu 12 měsíců. Živiny se z tablet rozpouštějí velmi pomalu, proto rostlinu nelze snadno předávkovat.  Neobsahují chloridy a ostatní nežádoucí prvky. Jsou tedy šetrnější k přírodě než běžná zemědělská hnojiva.

Použitím dlouhodobého hnojiva Silva Tabs pomůžete rostlinám při vysazení, aby se rychleji zregenerovaly a začaly růst. Rostliny si vytvoří bohatý kořenový systém a budou dobře prosperovat. 

Hnojivo Silva Tabs na okrasné rostliny se aplikuje na povrch půdy nebo do úrovně kořenů na okraj výsadbové jamky. Neaplikovat tablety na dno výsadbové jamky nebo do kořenů rostlin, tablety nesmí mít přímý kontakt s kořeny či jinou částí rostliny. Vždy vsypte mezi tabletu a kořeny dostatečnou vrstvu zeminy nebo substrátu. Nejblíže se tablety kladou do vzdálenosti 15 cm od kmene, pokud je aplikujete na povrch půdy.

Dávkování:

Na každých cca 25 cm průměru koruny jsou 4 tablety.

- volná půda - např. průměr koruny 25 cm = 4 tablety, 50 cm = 8 tablet, atd.
- v nádobách - 10 g (1 tableta) na 1 l zeminy 

Složení: dusík 24 %, fosfor 5 %, draslík 10 %, hořčík 2 %, B, Cu, Fe, Mn, Mo, Zn

Doplňkové parametry

Kategorie: Potřeby pro pěstování rostlin
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: