Rosa 'Coco' (Miniaturní růže)

Kód: 33593
512 Kč 457,14 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Růže 'Coco'® patří ke skupině miniaturních růží Kordes Lilliputs®. Jde o novou generaci růží s nízkým vzrůstem a záplavou jednoduchých květů, které jsou v případě 'Coco'® růžově lososové barvy se žlutým středem, který navíc zdobí množství atraktivních, sytě žlutých tyčinek. Nevoní, ale kromě opakovaného kvetení od pozdního jara až do podzimu nabídne zdravé olistění lesklých, tmavě zelených lístků, které téměř netrpí na běžné choroby. Roste vzpřímeně a kompaktně do výšky a šířky kolem 40 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Růže tolerují většinu typu půd, ale nejraději mají hlubokou, živnou půdu bohatou na humus a vlhko (nikoli mokro). Plné slunce. Na zimu zamulčujte. Připravte si výsadbovou jámu cca 30x30 cm. Růži zasaďte tak, aby štěp byl po výsadbě cca 3 cm hluboko v zemi. Dobře zalijte a výhony na zimu přihrňte do výšky cca 15 cm (kůrou nebo i zemí). Toto navršení je praktické i při jarních výsadbách, kdy očka ochrání před pozdními mrazy i vyschnutím.

Tento typ růží není potřeba stříhat. Pouze můžete odstříhávat stonky s odkvetlými květy v místě, kde vyráží list s pěti lístky. Zjara je lze tvarovat.

Velikost: C 3 L

Doplňkové parametry

Kategorie: Růže
Hmotnost: 3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: